Bublinový workshop

bublinový workshop
bublinová dílna
bublifuky na velké bubliny

Bublinová dílna

Bublinový workshop, neboli bublinková dílnička, je prostor pro všechny milovníky bublin. Účastníci dostanou k dispozici profesionální bublinovou směs a vyzkouší si tvoření bublin pomocí různých tvořítek. Za pomoci zkušeného animátora si vyzkouší, jak s bublinami pracovat, naučí se foukat bubliny různých velikostí, jak fouknout bublinu do bubliny, ale hlavně vyzkouší tvoření obrovských mega bublin, které má vždy největší úspěch.

Bublinový workshop s neomezenou spotřebou bublifuku!

Všichni naši animátoři patří do týmu mistra bublináře Matěje Kodeše a i v tomto případě se můžete spolehnout na jejich profesionalitu a bublinovou odbornost.

Bublinová dílna je velice oblíbený doplněk městských slavností, veřejných akcí, festivalů a firemních rodinných dnů. Doporučujeme jako zábavný koutek nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Reference: Botanicus, Phillip Morris, festivaly Majáles, Cisco, Microsoft, Renault, DNS, Česká televize – Déčko, České centrum v Moskvě, Nong Ping 360 Hong Kong, U.S. Steel Košice, Wheels ´n´ Heels Doha 2012, WTA Championship Doha 2010, Hilton Prague, ING, Jika, Subaru, a mnoho dalších.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Zajistíme i další doprovodný program v podobě show, zajímavých vystoupení i atrakcí. Nabízíme bublinovou show, kouzelníka, sportovní show, silovou akrobacii, bubenickou i ohňovou show. Zajistíme skákací hrady, nafukovací atrakce i bublinkový fotokoutek. Více na www.bubblefactory.cz.