ZPŮSOB PŘEPRAVY ZBOŽÍ

Přepravní společnost DPD – 99 Kč

Po potvrzení objednávky vyčkejte prosím na zaslání dalších instrukcí. Zašleme Vám detaily potřebné k platbě.

Zboží bude expedováno po připsání platby na náš účet. Doručováno do 2 pracovních dnů od expedice objednávky. Pokud na objednávku  spěcháte, vyberte tedy ideálně platbu dobírkou, je to nejrychlejší řešení!

Přepravní společnost DPD – 129 Kč

Platba dobírkou, tj. předání hotovosti kurýrovi dopravní společnosti při předání balíčku. Platba platební kartou není možná.

Zboží bude expedováno v pracovních dnech do 24 hodin. Doručováno do 2 pracovních dnů od zadání objednávky.

Přepravní společnost DPD – DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 1500 Kč Vám DORUČÍME ZBOŽÍ ZDARMA.

Platba v hotovosti přepravci. Platba platební kartou není možná.

Pokud potřebujete potvrzení o platbě (příjmový doklad), požádejte o něj prosím přímo kurýra. Kurýr DPD je povinen Vám potvrzení o platbě vystavit.

Osobní odběr, výdejní místo Uloženka – 69 Kč

Budete informováni okamžitě, jakmile bude Vaše objednávka na výdejně připravena k vyzvednutí.
Doba úschovy zásilky na pobočce je maximálně 7 dnů.

Platba na místě v hotovosti. Platba platební kartou není možná.

V případě, že si objednávku na odběrném místě nevyzvednete, bude zaslána zpět. Berte prosím na vědomí, že v tomto případě bude Vaší povinností nahradit společnosti Bubble Factory s.r.o. skutečnou výši nákladů vynaloženou na expedici zásilky, tj. minimálně 135 Kč.

Kompletní a aktuální seznam výdejních míst včetně adresy, otevírací doby a kontaktu ZDE.

Osobní odběr, výdejní místo Uloženka – 55 Kč

Po potvrzení objednávky vyčkejte prosím na zaslání dalších instrukcí. Zašleme Vám detaily potřebné k platbě.

Zboží bude expedováno na pobočku Uloženky až po připsání platby na náš účet. K vyzvednutí na vybraném místě do 2 pracovních dnů od expedice objednávky. Pokud na objednávku spěcháte, vyberte tedy ideálně platbu dobírkou, je to rychlejší řešení!

Ceny dopravy jsou uvedeny včetně DPH 21%

ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO

E-shop www.megabublina.cz je určen pouze pro objednávky s doručením po ČR, pro objednávky a doručení na Slovensko prosím využijte náš eshop www.megabublina.sk

© Copyright - Megabublina.cz | Bublifuk na obří bubliny, webdesign: Alfréd Kašpar - AHR Group s.r.o. Upozornění: Veškeré texty, popisky, fotografie a obrázky jsou vlastnictvím společnosti Bubble Factory s.r.o. a jsou chráněny ochrannou známkou č. 338657 a autorskými právy. Jakékoliv použití textů a fotografií bez písemného souhlasu vlastníka není povoleno. V případě používání textů a fotografií bez písemného souhlasu vlastníka, souhlasí uživatel textu a fotografií bez námitek s tím, že uhradí společnosti Bubble Factory s.r.o poplatek ve výši 10.000 Kč bez DPH za každou použitou fotografii, a 30.000 Kč bez DPH za použití textu. Tento poplatek bude uživateli textu a fotografií fakturován za každý započatý měsíc jejich užívání.