DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!

doprava
sliz
bublifuk na zimu

Náš eshop je v provozu a jedeme na plné obrátky, vše máme skladem a rychlému doručování zábavy pro celou rodinu nám nic nebrání! Pokud chcete zabavit doma svoje děti, pořiďte jim Megaslizouna, nebo na zahradu Megabublinu a nebudete litovat! Vyprodané jsou bohužel momentálně sady (profi, super, mega), ale pracujeme na co nejrychlejší nápravě a na tom, aby všechny objednávky odešly do 20.11.2020. I u sad garantujeme doručení do Vánoc!

A protože dobrá nálada je půl zdraví, zlevnili jsme pro Vás téměř všechny bublifuky až o 25%!!! Bublifuk je totiž nejlepší lék proti trudomyslnosti!:-)

Sychravé počasí a stále prodlužující se večery naopak hravě vyplní Megaslizoun s jeho novou kamarádkou Megaželatýnou!

Aktuálně nabízíme nabízíme tyto přepravce:

Zásilkovna: 65 Kč  – od 26.10. pouze pro balíky do 5 kg!

GLS: 109 Kč

Česká pošta: 129 Kč

Zásilkovna SK: 5 EUR  – od 26.10. pouze pro balíky do 5 kg!

GLS SK: 6 EUR

DOPRAVA ZDARMA NAD 1700 Kč/ 90 EUR!

PLATBA PŘEDEM bankovním převodem, nebo platební kartou online.

S ohledem na aktuální situaci ruší přepravci možnost platby dobírkou. Aktuálně je tedy možné platit platební kartou online, nebo bankovním převodem. Zaslání zboží na dobírku aktuálně není možné. Děkujeme za pochopení. Složitou aktuální situaci neustále monitrujeme a vše sledujeme.

Z důvodu obrovského nárůstu počtu zásilek u nás i našich přepravců dochází ke zdržení v doručení balíčků. Přepravci nyní čelí většímu vytížení a tlaku, než je tomu před Vánoci. Věřte, že všichni děláme maximum pro to, aby byly Vaše objednávky u Vás co nejdříve! Děkujeme za pochopení!

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom k Vám naše produkty dostali co možná nejdříve.

Megabublina, Megaslizoun a celý jejich tým!