Bublifuk Megabublina

Nejlepší bublifuk na foukání obřích bublin!

Bublifuk Megabublina jsme uvedli na trh v roce 2011.

Zamilují si ho všichni milovníci bublin, kteří chtějí sami jednoduše vytvářet obrovské bubliny.

Garance odborníka – světové špičky v oboru

Bublifuk na obří bubliny Megabublina vznikl ve spolupráci s bublinářem Matějem Kodešem, který ho nyní doporučuje a je také jeho tváří a garantem. Matěj Kodeš patří mezi světovou bublinářskou špičku a je držitelem několika světových rekordů s bublinami!

Megabublina je poloprofesionální kapalina, se kterou každý lehce vyrobí bubliny ve velikosti několika metrů. Není však určena pro bublinovou show. Použití je nesmírně jednoduché! Stačí kapalinu nalít do čisté nádoby, šňůrku celou pořádně namočit, vytáhnout a nechat do misky okapat. Mezi šňůrkami se vytvoří blána, ze které se foukáním, nebo mávám tvoří velké bubliny. Pokud do blány zafouká vít, máte obří bubliny úplně bez práce!

Aby byl výsledný efekt co nejlepší a bubliny co největší, doporučujeme používat také naše speciální šňůrky na tvoření bublin. Jsou  navrženy přesně tak, aby nasály potřebné množství kapaliny a bubliny šly snadno tvořit.

EN 71

Megabublina je samozřejmě bezpečná, nezávadná a nedělá skvrny na oblečení, ani podlaze.

Splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček.

Nejlepší kapalina na tvoření velkých bublin.

Věřte nám, že co se týče kvality, je jediná taková na našem trhu! 

Megabublina je inteligentní hračka pro děti i pro dospělé.

Pořiďte si kapalinu, šňůrky, nebo rovnou celý set na tvoření velkých bublin. Uvidíte, kolik zábavy si užijete společně s celou rodinou při soutěži o největší nebo nejdelší bublinu.

Nejoblíbenější zábava na zahradní párty, rodinnou oslavu, nebo dětský den, kdy si s ní vyhrají všichni bez ohledu na věk.

Dále nabízíme také zajímavé a netradiční tvary klasických bublifuků, bublinové pistole a výrobu reklamních předmětů na zakázku.

Pro prodejce hraček a reklamní agentury nabízíme zajímavé velkoobchodní slevy. V případě zájmu o spolupráci nás prosím neváhejte kdykoli kontaktovat.