Proč je Megabublina nejlepší?

  • veškeré zboží skladem – náš výrobek
  • expedice zboží do 24 hodin
  • skvělá zábava pro všechny
  • bubliny neuvěřitelných velikostí
  • nedělá skvrny na oblečení
  • 100% spokojených zákazníku (heureka.cz – ověřeno zákazníky)
ověřeno zákazníky

Vánoční dárky pro děti – tipy na nejlepší dárky pro Vaše děti!

Sháníte zajímavé vánoční dárky pro děti a nevíte si rady s výběrem? Hledáte něco originálního, s čím si vyhraje celá rodina? Něco, co děti zvedne od hraní počítačových her na čerstvý vzduch? Něco, co je absolutně nadchne?

Máme pro Vás zajímavý tip na skvělé vánoční dárky pro děti, které udělají radost celé rodině! Pořiďte jim bublifuk na velké bubliny Megabublina.

Náš bublifuk je jediný, se kterým každý lehce vyfoukne bubliny dlouhé několik metrů. Milovat ho budou nejen děti, ale vyřádí se s ním i rodiče a ostatní rodiní příslušníci, či kamarádi. Zkuste soutěžit, kdo vyfoukne největší bublinu a užijte si parádní rodinné odpoledne. Bublifuk megabublina je oblíbený také na rodinné párty a oslavy jako zábava pro všechny.

Bublifuk Megabublina je bezpečný, nezávadný a nedělá skvrny! Nemusíte se s ním bát jít ven ani v zimě!

Naše bublifuky patří již několik let mezi nejoblíbenější vánoční dárky pro děti a neodmyslitelně patří na seznam přání v dopisu Ježíškovi každého malého šikuly.

Na tvoření velkých bublin potřebujete bublifukovou kapalinu Megabublina a některé z tvořítek na bubliny, které nazíváme šňůrky. Vybírat můžete z široké nabídky, každá šňůrka dělá různé tvary i velikosti bublin, a každá má své kouzlo.

Jako zajímavou novinku můžeme doporučit také bublifuk s rukavicemi. Bublifuk kouzelná rukavička je netradiční vzdělávací hračka, díky které si s bublinou můžete hopkat a pinkat a bublina nepraskne. Můžete tedy doma soutěžit mezi sebou, komu bublina déle vydřží, nebo rovnou zkusit překonat světový rekord v počtu odražení!