Zasíláte na Slovensko?

Ano, objednávku můžete vyřídit v našem eshopu www.megabublina.sk.

 

Jaké jsou termíny a způsoby dodání?

Podrobné informace o způsobech dopravy naleznete v sekci „doprava a platba“.

Vybrat si můžete doručení společností DPD, která Vám balíček doručí do 3 pracovních dnů na Vámi určené místo. Za dopravu tímto způsobem účtujeme 129 Kč. U objednávek nad 1500 Kč je doprava zdarma.

Další možností je osobní odběr na pobočkách Uloženka. Na odběrné místo bude Vaše objednávka doručena do 3 pracovních dnů.  Jakmile bude zásilka připravena k vydání, budete informováni. Zásilka na Vás bude čekat na odběrném místě 7 dní, během kterých si ji můžete vyzvednout. Za tuto službu účtujeme 69 Kč.

V případě, že si objednávku na odběrném místě nevyzvednete, bude zaslána zpět. Berte prosím na vědomí, že v tomto případě bude Vaší povinností nahradit společnosti Bubble Factory s.r.o. skutečnou výši nákladů vynaloženou na expedici zásilky, tj. minimálně 135 Kč.

Všechny objednávky zasíláme na dobírku. Platba přepravci, nebo na odběrném místě je možná pouze v hotovosti.

Pokud na objednávku nespěcháte, můžete zvolit platbu bankovním převodem, kde je cena dopravy nižší o dobírkovné, které nám přepravci účtují. Pokud Vám tato varianta vyhovuje, počkejte po potvrzení objednávky na zaslání platebních instrukcí. Balíček vyexpedujeme a předáme přepravci po připsání Vaší platby na náš účet.

 

Kde mohu MegaBublinu zakoupit.

Seznam prodejen, kde je možné naše výrobky zakoupit naleznete v sekci „Kde můžete také nakupovat“.  Upozorňujeme, že na prodejnách našich partnerů nemusí být kompletní sortiment. Rovněž ceny se nemusí shodovat s eshopovými.

 

Co je MegaBublina?

Často se nás ptáte, jestli je to jen obyčejný Jar. Bublifuk Megabublina není Jar a není to ani nic doma vyráběného z volně dostupných prostředků. Je to čistá chemie a vše je vyrobeno tak, aby si ním mohly hrát i malé děti. Bublifuk splňuje Evropskou normu pro bezpečnost hraček EN 71.

 

Jak MegaBublinu uchovávat?

Skladujte v pokojové teplotě. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Při skladování kapaliny v prostředí chladnějším než 10 °C doporučujeme kapalinu před použitím zahřát a promíchat.

Bublifuk nesmí přemrznout. Bublifuk by neměl stát celé léto na přímém slunci. V obou případech ztrácí svoje vlastnosti.

Doporučujeme spotřebovat do 12ti měsíců od otevření.

 

Kolik litrů MegaBubliny budu potřebovat?

Záleží na tom, kolik lidí si bude s bublifukem hrát a kolik šňůrek budete do bublifuku namáčet. Na vyzkoušení  Vám bude určitě stačit 1l. Pokud plánujete hraní s bublifukem déle, nebo ve větším počtu osob, určitě doporučíme 5l kanystr, u kterého je i výhodnější cena (téměř 2 litry zdarma).

 

Kolik bublin uděláme z jednoho litru MegaBubliny?

Na tuto otázku je velmi těžké odpovědět, možná i nemožnéJ. Opět záleží na tom, jak budete šňůrky hodně nechat okapávat a jakou šňůrku budete používat, protože každá má jinou spotřebu.

 

Jakou šňůrku na tvoření bublin si vybrat?

Každá šňůrka má své kouzlo, je něčím zajímavá a dělá pěkné bubliny. Prohlídněte si video (http://youtu.be/1ViOzWKmFm0) a uvidíte, která se bude nejvíce líbit právě Vám.

 

Dělá MegaBublina skvrny?

MegaBublina nezanechává skvrny na oblečení, na podlaze, ani nábytku. Pokud dojde k namočení, po uschnutí by skvrny zůstat neměly, pokud dojde k nalepení prachu a nečistot na mokrou skvrnu, vše jednoduše vyčistíte vlažnou vodou.

 

Jak vytvoříme ty největší bubliny?

Největší bubliny vytvoříte ve vlhkém prostředí (za mlhy, vlhka, vysoké oblačnosti, po dešti). Za slunečných a horkých letních dní mohou být výsledky horší, za takových dnů doporučujeme tvoření bublin zejména ráno a po západu slunce.

Napěnit bublinovou kapalinu až do pěny určitě nefunguje, naopak, s napěněnou kapalinou nevytvoříte téměř žádné bubliny. Pokud dojde k napěnění kapaliny, pěnu odstraňte, nebo kapalinu vyměňte.

Pokud používáte bublinovou kapalinu uvnitř, můžete vzduch v místnosti zvlhčit čistou vodou v rozprašovači na pokojové rostliny.