Zasíláte na Slovensko?
Ano, objednávku jednoduše zadejte na našem E-SHOPu, pro platbu v EURech klikněte vlevo na „EUR €“.
Při zadávání adresy pak nezapomeňte zvolit „Slovenská republika“.

Jaké jsou termíny a způsoby dodání?
Podrobné informace o termínech a způsobech dopravy naleznete v sekci DOPRAVA.

Kde mohu Vaše zboží zakoupit?
Seznam prodejen, kde je možné naše zboží zakoupit naleznete v sekci PRODEJNY.
Upozorňujeme, že na prodejnách našich partnerů nemusí být kompletní sortiment. Rovněž ceny se nemusí shodovat s těmi na e-shopu.

V balíčku mi chybělo nějaké zboží, co mám dělat?
Balíček i s jeho obsahem nezapomeňte ihned nafotit. Fotografii zašlete na emailovou adresu obchod@megabublina.cz, vše se pokusíme co nejdříve napravit.

Rozmyslel/a jsem si to a balíček nechci, ale už je na cestě ke mně, co mám dělat?
Balíček přeberte od dopravce a neporušený zašlete poštou na adresu Na Homolce 2046, Lysá nad Labem 28922, a to do 14 dní od převzetí balíčku. Nezapomeňte vytisknout a k balíčku přiložit vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy, který Vám přišel spolu s potvrzením objednávky.
Náklady spojené s vrácením zboží nese v plné výši kupující. Podrobné informace o podmínkách vrácení balíku a odstoupení od smlouvy naleznete v sekci „4. Odstoupení od smlouvy“.

Nepřišel mi potvrzovací email, co mám dělat?
Překontrolujte, zda jste zadal/a správnou emailovou adresu, v případě že ne, stačí napsat email na obchod@megabublina.cz nebo volejte +420777299923 (8:00-12:00, všední dny) a vše spolu vyřešíme.

MEGASLIZOUN

Co je Megaslizoun?
Megaslizoun je řada produktů na výrobu vlastního slizu.

Jak se vyrábí sliz?
Dvě základní ingredience jsou AKTIVÁTOR a LEPIDLO. Postup na výrobu slizu najdete ZDE.
Čirý sliz pak zkrášlujete třpytkami, barvami nebo kuličkami. Můžete ho i navonět aromatem.

Jak mám Megaslizouna uchovávat?
Uchovávejte Megaslizouna v uzavřené nádobě dál od topení.

Jak dlouho mi Megaslizoun vydrží?
Záleží jak moc si s ním budete hrát.
Všechny naše produkty jsou nezávadné, netoxické a omyvatelné, jsou vyrobené na bázi vody. Stářím i častým hraním se ze slizu voda vypařuje a sliz tuhne. Hraním se navíc do slizu dostává spousta bakterií a nečistot z okolí. Jelikož jsou produkty nezávadné a netoxické, neobsahují ani žádné chemické konzervanty, bakterie pak ve slizu tlí. Doporučujeme proto vyrábět si menší slizy a ty častěji obměňovat.

Kolik udělám slizu z 1l lepidla?
Z 1litru lepidla vytvoříte asi 1,5 litru slizu. Nedokážete si představit to množství? Koukněte na video s Terysou.

Sliz je tuhý a trhá se, co mám dělat?
Jelikož se jedná o takzvaný water slime, začne sliz postupem času tuhnout a trhat se. Není to na závadu! Znamená to, že se z něj vypařuje voda. Vložte tuhého Megaslizouna na pár vteřin do horké vodní lázně. Vzniklou hmotu zpracujte jako těsto, sliz se krásně obnoví.

Na aktivátoru se tvoří bílý prášek a na dně je usazenina.
Aktivátor jednoduše proklepejte a hubičku s bílou usazeninou odrolite či omyjte a akivátor bude opět jako nový.

Je Megaslizoun zdravotně nezávadný? Nemohu z něj dostat vyrážku?
Megaslizoun je zdravotně nezávadný, netoxický a splňuje nejpřísnější normy Evropské Unie na bezpečnou hračku.

Dělá Megaslizoun skvrny?
Megaslizouna lehce odstraníte z oblečení jeho namočením do vody, sliz se hned rozpustí.

Bude Váš aktivátor fungovat s Herkulesem?
Kombinaci našeho aktivátoru s Herkulesem výrazně nedoporučujeme, Herkules není hračka určená pro každodenní styk s kůží dítěte!

Mohu Váš aktivátor nahradit Persilem, roztokem na čočky nebo Boraxem?
V žádném případě nedoporučujeme, vystavujete své děti velkým zdravotním rizikům!

MEGABUBLINA

Co je MegaBublina?
MegaBublina je řada produktů na tvorbu velkých bublin.

Je Megabublina obyčejný Jar?
Bublifuk Megabublina není Jar a není to ani nic doma vyráběného z volně dostupných prostředků. Je to čistá chemie a vše je vyrobeno tak, aby si ním mohly hrát i malé děti. Bublifuk splňuje Evropskou normu pro bezpečnost hraček EN 71.

Jak MegaBublinu uchovávat?
Skladujte v pokojové teplotě. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Při skladování kapaliny v prostředí chladnějším než 10 °C doporučujeme kapalinu před použitím zahřát a promíchat. Bublifuková kapalina nesmí přemrznout a neměla by stát celé léto na přímém slunci, v obou případech ztrácí svoje vlastnosti.

Jak dlouho mi Megabublina vydrží?
Doporučujeme spotřebovat do 12ti měsíců od otevření.

Kolik litrů MegaBubliny budu potřebovat?
Záleží na tom, kolik lidí si bude s bublifukem hrát a kolik šňůrek budete do bublifuku namáčet. Na vyzkoušení  Vám bude určitě stačit 1l. Pokud plánujete hraní s bublifukem déle, nebo ve větším počtu osob, určitě doporučíme 5l kanystr, u kterého je i výhodnější cena (téměř 2 litry zdarma).

Kolik bublin uděláme z jednoho litru MegaBubliny?
Na tuto otázku je velmi těžké odpovědět, možná i nemožné. Záleží na tom, jak hodně budete šňůrky nechat okapávat a jakou šňůrku budete používat, protože každá má jinou spotřebu.

Jakou šňůrku na tvoření bublin si vybrat?
Každá šňůrka má své kouzlo, je něčím zajímavá a dělá pěkné bubliny. Prohlídněte si video a uvidíte, která se bude nejvíce líbit právě Vám.

Dělá MegaBublina skvrny?
MegaBublina nezanechává skvrny na oblečení, na podlaze, ani nábytku. Pokud dojde k namočení, po uschnutí by skvrny zůstat neměly, pokud dojde k nalepení prachu a nečistot na mokrou skvrnu, vše jednoduše vyčistíte vlažnou vodou.

Jak vytvoříme ty největší bubliny?
Největší bubliny vytvoříte ve vlhkém prostředí (za mlhy, vlhka, vysoké oblačnosti, po dešti). Za slunečných a horkých letních dní mohou být výsledky horší, za takových dnů doporučujeme tvoření bublin zejména ráno a po západu slunce. Pokud používáte bublinovou kapalinu uvnitř, můžete vzduch v místnosti zvlhčit čistou vodou v rozprašovači na pokojové rostliny.

Mám bublinovou kapalinu napěnit?
Napěnit bublinovou kapalinu až do pěny určitě nefunguje, naopak, s napěněnou kapalinou nevytvoříte téměř žádné bubliny. Pokud dojde k napěnění kapaliny, pěnu odstraňte, nebo kapalinu vyměňte.